+38 (032) 236 88 99; +38 096 957 13 19; +38 050 760 19 09

Про агентство

Для нас важлий кожен клієнт

Наші переваги

Ми пропонуємо широкий спектр туристичних послуг, що відповідають будь-яким вимогам клієнтів. 

Чому Саме Ми?

Наша пристрасть – організовувати подорожі нашою країною та за її межами, та дарувати незабутні спогади людям.

Наша Команда

Наші менеджери мають величезний досвід організації групових, індивідуальних турів для активного відпочинку та на море.

Наша Історія Успіху

Туристична агенція ГАЛЛЮКСТУР — це команда однодумців-професіоналів, які досить тривалий час працюють в туризмі. У нас великий досвід у сфері подорожей та відпочинку. Для того, щоб надати вам найоб’єктивнішу інформацію про різні курорти та країни, професійно підібрати найкращий відпочинок саме для Вашої родини, запропонувати цікаві екскурсійні тури, ми постійно вдосконалюємо свої знання та особисто відвідуємо навчально-інформаційні тури в різні куточки світу.

Основними принципами в нашій роботі є відповідальність, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми бережемо свою репутацію, уважно прислухаємось до побажань наших туристів і намагаємось повністю задовольнити їхні потреби в якісному відпочинку.

Важливо, що нашими партнерами є туроператори, надійність яких перевірено роками успішної співпраці. Широкий спектр діяльності цих компаній дозволяє обрати пропозицію, яка ідеально підійде до ваших вимог: від бюджених та “гарячих” турів до відпочинку VIP рівня.

Пропонуємо відпочинок на морі, подорожі до екзотичних країн, дитячі табори, гірськолижні курорти, автобусні тури Європою, морські круїзи за найкращими цінами. Вильоти зі Львова, Києва, інших міст України та з різних міст Польщі.

10 Років на ринку
86 Напрямків
40 Надійних партнерів
Повний спектр послуг

Ми пропонуємо: бронювання авіаквитків, готелів, а також надання візової підтримки, послуг страхування та бронювання інших супутніх послуг, пов’язаних з діловими та приватними подорожами.

Гарантія якості

З нами Вам не доведеться турбуватися про оформлення необхідних документів. Наше туристичне агентство відноситься до свого завдання по організації відпочинка з великою та серйозною відповідальністю.

Надійні партнери

Хороших партнерів за кордоном фірма шукає роками, і в результаті з нами залишаються тільки кращі і найнадійніші партнери. Іноді на шкоду дешевизні пропозицій, ми вибираємо надійність партнера.

Індивідуальний підхід

Хтось любить динамічний відпочинок, хтось спокійний і розмірений. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного замовлення і реалізуємо всі мрії і сподівання клієнта в кращому вигляді.

Відгуки